Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

 

Duyurular


Sevgili hayvansever dostlarımız20 05 2016Sevgili hayvansever dostlarımız, Kulübelerde kullanılmak üzere kalın zincir ve büyük köpek tasmasına ihtiyacımız var. Ziyaretimize gelirken gazete ve her türlü kağıt atığınızı da lütfen yanınızda getirin.
Son rica!!! Ayni bağışlarınızı lütfen bırakıp gitmeyin, gönüllü arkadaşımız size bağış formu dolduracak, iletişim bilgilerinizi alacak, etkinlik ve haberlerimizi sizlere bildirmek istiyoruz, sevgilerimizle.
KADIKÖY HAYVAN DOSTLARI PLATFORMU


Sevgili hayvansever dostlarımız18.12.2014Kulübelerde kullanılmak üzere kalın zincir ve büyük köpek tasmasına ihtiyacımız var. Ziyaretimize gelirken gazete ve her türlü kağıt atığınızı da lütfen yanınızda getirin.
Son rica!!! Ayni bağışlarınızı lütfen bırakıp gitmeyin, gönüllü arkadaşımız size bağış formu dolduracak, iletişim bilgilerinizi alacak, etkinlik ve haberlerimizi sizlere bildirmek istiyoruz, sevgilerimizle.
KADIKÖY HAYVAN DOSTLARI PLATFORMU

 


Sevgili hayvansever dostlarımız21.05.2013Kadıköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'müzle birlikte Kadıköy Hayvan Dostları Platformu olarak CNR Fuar merkezindeyiz.Tüm dostlarımızı bekliyoruz.
KADIKÖY HAYVAN DOSTLARI PLATFORMU


Sn. Kaner Dış Ticaret Ltd. Şti. 08.12.2012Kadıköy Hayvan Barınağına yapmış olduğunuz bağış gönüllülerimiz tarafından teslim alınmıştır
Küresel anlamda; insanların, tüm canlıların yaşama hakkına saygı duyduğu, onlarla "birlikte" yaşayabildiği bir dünya, yerel anlamda; Kadıköylüler'in sokak hayvanlarının yaşama hakkına saygı duyduğu, duyarlılık ve hoşgörü gösterdiği, onlarla "birlikte", sağlık, güven ve huzurla yaşadığı bir Kadıköy yaratmak olan vizyonumuza ulaşmak için bağışcılarımızın katkıları çok önemli.
Değerli katkınız için canlarımız adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
KADIKÖY HAYVAN DOSTLARI PLATFORMU.

Sevgili hayvansever dostlarımız,21.07.20121Okulların kapanmasıyla yemek topladığımız kurumlar azaldı. Kuru mama stoğumuz hızla erimekte, köpek kuru ve yaş mama desteklerinizi bekliyoruz.
KADIKÖY HAYVAN DOSTLARI PLATFORMU


Sevgili hayvansever dostlarımız,13.03.2011Kulübelerde kullanılmak üzere kalın zincir ve büyük köpek tasmasına ihtiyacımız var. Ziyaretimize gelirken gazete ve her türlü kağıt atığınızı da lütfen yanınızda getirin.
Son rica!!! Ayni bağışlarınızı lütfen bırakıp gitmeyin, gönüllü arkadaşımız size bağış formu dolduracak, iletişim bilgilerinizi alacak, etkinlik ve haberlerimizi sizlere bildirmek istiyoruz, sevgilerimizle.
KADIKÖY HAYVAN DOSTLARI PLATFORMU


.
Sevgili hayvansever dostlarımız,21.12.2011Kış nedeniyle barınağımızda kullanılan gazete ihtiyacı artmıştır.Hertürlü kağıt atık ve gazetelerinizi barınağımıza ulaştırmanızı rice ediyoruz.

.

Sevgili hayvansever dostlar,13.12.2011 2011 Yılının son kermesi barınağımız yararına Vid Pet Market'te yapılıyor.
17 - 18 Aralık 2011’de, saat 11:00 - 18:00 aralığında yapılacak kermes'e tüm hayvan severler davetlidir. Kermes gelirinin tamamı barınağa bırakılacağı gibi isteyenler bu vesile ile barınaklara mama ve konserve bağışlarınıda Vid Pet Market aracılığıyla yapabileceklerdir. Çözümün bir parçası olmak isteyen tüm dostları bekliyoruz.. Saygılarımızla..
Vid Pet Market / Ataşehir, Ataşehir Bulvarı Ata 2/1 No : 16

.Sevgili hayvansever dostlar,21.02.2011
Merkezimizde barınmakta olan hasta 3 adet canımızın tedavisinde kullanılmak üzere d/d ve c/d tip özel köpek mamasına ihtiyaç bulunmaktadır. Hayvansever dostlarımızın desteklerini rica ediyoruz.
Kadıköy Hayvan Dostları Platformu .

 

.Sevgili hayvansever dostlar,03.02.2011 Sömestir tatilinin başlamasıyla birlikte, okullardan gelen yemek kesildiği için maalesef mama sorunumuz basladı. Sizlerden ricamiz lütfen barınaktaki hayvanlarımıza kuru mama konusunda destek vermeniz. Stoklarımız bitmek üzere ve barınakta 400 den fazla canımız bulunuyor. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz.

.

Teşekkür31.01.2011 Web sitemizin güncellenmesi konusunda 2009 - 2010 yıllarında gönüllü destek veren Idea Creative Ajans Başkanı Sn. Cem Aykut ve Proje Yöneticisi Sn. Kaan Kayak'a Kadıköy Hayvan Dostları Platformu olarak sonsuz teşekkür ediyoruz. Destekleri sayesinde barınağımızda ve bölgemizde yaşayan canlarımızın ihtiyaçlarını, mutlu sonlarını ve yaşadıklarımızı günü gününe hayvansever dostlarımıza iletebildik. Sosyal sorumluluk kapsamında, tamamen gönüllü olarak yaptıkları destek adına tekrar teşekkür ediyor, diğer firmalara örnek olmasını temenni ediyoruz.
Plastik Palet ihtiyacı20.12.2010 Merkezimizde barınan köpeklerimizin altında kullanılmak üzere, resimde görülen düz plastik paletlere ihtiyaç bulunmaktadır.Tahta paletlere göre su ve mikrop tutmayan,su tutmadığı için ısı izolasyonu daha iyi olan plastik
paleti temin edebilecek hayvansever dostlarımızın desteklerini bekliyoruz. Nakliye belediyemiz tarafından yapılacaktır.


Vid Pet Concept ile yeniden! 01.10.2009 El değiştirdiği için bir süre aramızdan uzak kalan Vid Pet Concept yeni yönetimiyle yine merkezimizin yanında. Merkezimize EFT yoluyla bağış yapmak için Vid Pet Concept'e 0216 629 05 45 no.lu telefondan ulaşabilirsiniz...


Barış Manço Kültür Merkezi'nde yeni yıl etkinliği 14.12.2009 Kadıköy Hayvan Dostları Platfomu olarak, Fehmi Ekşioğlu ilköğretim Okulu ve Zihni Paşa ilköğretim Okulu işbirliği ile 29 Aralik'ta T.C. Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde "Yeni Yılda Hayvan Dostlarimizı Unutmadık" isimli bir yeni yıl etkinliği düzenliyoruz. Etkinliğimizde fotoğraf sergisi, dans gösterisi, şiir - oratoryo dinletisi ve Tarçın isimli tek perdelik tiyatro gösterisi yapılacak olup, etkinlik 17.00 - 21.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Tüm hayvansever dostlarımızı bekliyoruz.

Yeni yılı merkezimizde kutluyoruz! 14.12.2009 Kadıköy Hayvan Dostları Platformu olarak, 2010 yılının gelişini 27 Aralık Pazar, 12.00 - 18.00 saatleri arasında canlarımız, merkez çalışanlarımız ve hayvansever dostlarımız ile birlikte merkezimizde kutluyoruz. Tüm hayvansever dostlarımız davetlidir.

Özel mama ihtiyacı 29.10.2009 Merkezimizde barınmakta olan yaşlı, hasta ya da türlü nedenlerle özel bakıma muhtaç hayvanların tedavisinde kullanılmak üzere d/d, k/d ve w/d tip özel köpek mamasına ihtiyaç bulunmaktadır. Hayvansever dostlarımızın desteklerini rica ediyoruz.

4 Ekim'i merkezimizde kutluyoruz! 01.10.2009 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nü, merkezimizde yaşanan yer sorununa dikkat çekmek için merkezimizde kutluyoruz. Tüm hayvanseverler davetlidir...

Vid Pet Concept ile yeniden! 01.10.2009 El değiştirdiği için bir süre aramızdan uzak kalan Vid Pet Concept yeni yönetimiyle yine merkezimizin yanında. Merkezimize EFT yoluyla bağış yapmak için Vid Pet Concept'e 0216 629 05 45 no.lu telefondan ulaşabilirsiniz...

Kuru mama ihtiyacı 20.06.2009 Okulların kapanmasıyla okullardan gelen yemek artıklarının kesilmesi sonucu merkezimizde hazır yemek ve kuru mama ihtiyacı baş göstermistir. ihtiyacımızın karşılanması konusunda hayvansever dostlarımızın ilgi ve desteklerini rica ediyoruz.

Yaş mama ihtiyacı 11.05.2009 Merkezimizde yavruların beslenmesinde ve hasta hayvanlara ilaç yutturulmasında kullanılan yas köpek maması stoğumuz Ümraniye Belediyesi'nin uyguladığı ambargo sonucu bazı gönüllü ve bağışçıların da kapıdan geri çevrilmesiyle iyice azalmış, kritik sınıra ulaşmıştır. Ümraniye Belediyesi'nin ambargosu aldıkları tepkiler sonucu ilk şiddetini kaybetmiş ve mama girişi kolaylaşmışken, hayvansever dostlarımızdan acil yaş mama ihtiyacımızın karşılanması konusunda ilgi ve desteklerini rica ediyoruz...

Vid Pet Concept'ten yeni bağış kampanyası 25.03.2009 Hiçbir karşılık beklemeden merkezimiz yararına kermesler ve bağış kampanyaları düzenleyen Vid Pet Concept, bu kez tüm barınakları kapsayan yeni bir bağış kampanyasına imza atıyor. Facebook'ta "Vid Pet Concept, Barınaklara Mama Bağış Grubu"nu kuran Vid Pet Concept, gruptaki üye sayısı 1.000'i geçtiğinde bir hayvan barınağına 500 kilogram mama bağışlayacak. Bu bağış, üye sayısı 1.000'in katlarını geçtikçe, her defasında farklı bir barınağa yapılmak üzere tekrarlanacak. Tüm Facebook kullanıcılarını bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. Ayrintılı bilgi için: http://www.vid.com.tr.

Fotoğraf Sergisi: Arkadaşım Sokakta! 14.03.2009 Kadıköy Fehmi Ekşioğlu ilköğretim Okulu öğrencilerinin toplumumuzdaki hayvan sevgisini geliştirmek amacıyla çektikleri sokakta yaşayan hayvanları konu alan fotoğraf sergisi, 25 Mart 2009 Çarşamba günü, saat 16.30'da, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde açilacaktır. Tüm Kadıköylü hayvanseverleri bekliyoruz.

Yeni Aşı ve Tedavi Merkezi'miz açılıyor! 06.03.2009 T.C. Kadıköy Belediyesi'nin 2 adet muayenehane, 2 adet ameliyathane, laboratuar, acil ve postoperatif bakım üniteleriyle donatılmiş yeni Veteriner Aşı ve Tedavi Merkezi 11 Mart 2009 Çarşamba günü, saat 14.00'te açılacaktır. Tüm hayvanseverleri bekliyoruz. Adres: Mandıra Cad. Erdemler Sok. No: 36, Fikirtepe. Telefon: 0216 327 72 81 ve 0216 325 17 32.

Vid Pet Concept'in merkezimiz yararına düzenlediği kermeslerden yedincisi 7-8 Mart'ta Vid Pet Concept - Ataşehir'de 18.02.2009 Vid Pet Concept'in tüm gelirini merkezimize bağışladığı geleneksel kermeslerinden yedincisi 7-8 Mart 2009 tarihleri arasında Vid Pet Concept - Ataşehir'de yapilacaktır. Vid Pet Concept, Ataşehir Bulvarı, 36 Ada, Ata 2-1, No: 18, Ataşehir / istanbul adresinde olup, ayrıntılı bilgi (0216) 629 05 45 no.lu telefondan ya da http://www.vid.com.tr adresinden temin edilebilir.

Yerel Hayvan Koruma Görevlisi akreditasyonuna sahip olmak isteyenlerin dikkatine! 28.01.2009 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği uyarınca, T.C. Kadıköy Belediyesi Veteriner işleri Müdürlüğü tarafından Yerel Hayvan Koruma Görevlileri ile ev ve süs hayvanları satış yeri ilgililerine yönelik bir eğitim semineri düzenlenecektir.

Seminer kapsamında katılımcılara, Veteriner işleri Müdürlüğü yetkilileri tarafından, 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği, Ev ve Süs Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi, CITES Sözleşmesi, Ev ve Süs Hayvanları Satış, Barındırma ve Eğitim Yerlerinin Kuruluş, Açılış, Ruhsat, Çalışma ve Denetleme Yönetmeliği, hayvan ekolojisi ve davranışı, ev ve süs hayvanlarında bakım ve beslenme, hasta hayvanların tanınması ve ilk yardım, hayvanların kısırlaştırılması, aşılanması, işaretlenmesi ve sahiplendirilmesi konularında kapsamlı bilgi verilecektir.

Seminer, 19 şubat 2009 Perşembe günü 13.30 - 16.30 ve 20 şubat 2009 Cuma günü 09.30 - 16.30 saatleri arasında, T.C. Kadıköy Belediyesi Başkanlık Binasi Brifing Salonu'nda yapılacak olup, sertifika almak isteyenlerin her iki günde de tüm derslere katılması zorunludur.

Seminere katılmak isteyenlerin, T.C. Kimlik suretleri ile birlikte 17 şubat 2009 Salı günü mesai saati sonuna kadar Hasanpaşa'da bulunan T.C. Kadıköy Belediyesi Veteriner işleri Müdürlüğü'ne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Veteriner işleri Müdürlüğü'ne 0216 542 50 00 no.lu telefon ve 1141, 1190 ve 1194 no.lu dahili hatlardan ulaşılabilir.

Merkezimizin 10. yılını 19 Mart'ta Barış Manço Kültür Merkezi'nde kutluyoruz! 10.01.2009 Merkezimizin kuruluşunun 10. yılını, yıldönümümüzden 2 gün önce, 19 Mart 2009 Perşembe günü, saat 16.00 - 20.00 saatleri arasında, T.C. Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde kutluyoruz. Kutlamamızda, kokteyl ve barkovizyon gösterisinin ardından, Grup Baia Band de bir konser verecektir. Tüm Kadiköylü hayvanseverler davetlidir.

2009 takvimleri hazır! 10.01.2009 Bu yıl baş köşesini, merkezimize gelenleri haşmetli endamıyla karşılayan Dombili'ye ayırdığımız 2009 yılı takvimlerimiz hazir. 2009 yılı takvimlerimizi, Ataşehir'de Vid Pet Concept (0216 629 05 45), Sahrayıcedit'te Lucky Pet Veteriner Kliniği (0216 386 77 52), Kadiköy'de Bahariye Veteriner Kliniği (0216 336 67 46) ve Çiftehavuzlar'da Ekip Veteriner Kliniği'nde (0216 368 79 18) bulabilirsiniz.

2009 takvimleri geliyor! 25.12.2008 Her yıl merkezimizde barınan bir hayvanin resmiyle renklendirdiğimiz yeni yıl takvimleri bu yil 10 Ocak 2009'da hazır olarak ilginize sunulacaktır.

Yeni yılı merkezimizde kutluyoruz! 07.12.2008 internet sitemizin açilışını ve yeni yılı, 24 Aralık 2008 Çarşamba günü, 14.00 - 18.00 saatleri arasinda gönüllülerimiz, belediye yöneticilerimiz, merkez çalışanlarımız ve canlarımız ile birlikte, merkezimizde kutluyoruz. Tüm hayvanseverleri bekliyoruz...

Vid Pet Concept'in merkezimiz yararına düzenlediği kermeslerden altıncısı 20-21 Aralık'ta Vid Pet Concept - Ataşehir'de 15.11.2008 Vid Pet Concept'in tüm gelirini merkezimize bağışladığı geleneksel kermeslerinden altıncısı 20-21 Aralık 2008 tarihleri arasında Vid Pet Concept - Ataşehir'de yapilacaktır. Vid Pet Concept, Ataşehir Bulvarı, 36 Ada, Ata 2-2, No: 42, Ataşehir / istanbul adresinde olup, ayrıntılı bilgi (0216) 629 05 45 no.lu telefondan ya da http://www.vid.com.tr adresinden temin edilebilir.

8 Ekim'de Barış Manço Kültür Merkezi'ndeyiz! 04.10.2008 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nü 8 Ekim'de T.C. Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde ilköğretim okulu öğrencileriyle birlikte kutluyoruz. Tüm hayvanseverleri bekliyoruz.

 

 

 

A c i l   i h t i y a ç l a r :   G a z e t e  -  y a ş    k e d i    v e    k ö p e k    m a m a s ı         D a i m i   İ h t i y a ç l a r :     K u r u     v e    y a ş    m a m a  -  K a l ı n    t a s m a    v e    k u l ü b e    i ç i n    Z i n c i r

 

Başa
dön
 
T.C. Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi, bir yerel yönetim - sivil toplum işbirliği projesidir.
© 2008 - Kadıköy Hayvan Dostları Platformu
 

Ana
sayfa